صبح یکشنبه من

شب تا ساعت 3 با پسرکت بیداری و خودت را با اینستاگرام سرگرم می کنی تا در نهایت ساعت 3 میخوابد. نیم ساعت دیگه هم بیدار میمونی تا عکس های صفحه جدیدی را که فالو کردی ببینی و خواب پسرک هم سنگین شود تا سر جایش بگذاری.

صبح بعد از یه خواب مزخرف و پر از تنش از خواب بیدار میشی و انگار که اصلا نخوابیدی، کسل و خسته از روی تخت به کاناپه توی هال تغییر مکان میدی و خوشحال از اینکه امروز روز کاریت نیست و مجبور نیستی با این خواب آلودگی سر کار بری، دراز می کشی و با کوفتگی تن و گردن و .... به اینستاگرام چرخی و خوندن تازه های ارسال شده می پردازی و منتظر میمونی تا آب جوش بیاد تا صبحانه بخوری و به این فکر می کنی که روزی که نکوست از صبحش پیداست!

پ.ن: مگه میشه یه آهنگ بتونه این تن خسته کوفته و بی حال را به تکان دادن شانه ها و سر هنگام صبحانه خوردن و تایپ کردن بیندازد؟ بهتره در هر صبح کسالت بار آهنگ " دوست دارم زندگی رو" سیروان خسری را گوش بدیم. معجزه میکنه!

 

/ 1 نظر / 19 بازدید
Angel

به به سال جدید و پست جدید من که این ترم سرم شلوغه تعطیلی من روزهای چهارشنبه است بدیه شبکه های اجتماعی اینه که آدم خیلی بهشون وابسته میشه من این روزها دیگه زیاد سراغ شبکه هایی که عضوشون هستم نمیرم و بیشتر تلاش می کنم ارتباطم با اطرافیانم رو بیشتر از قبل کنم هنوز هم برای خوابوندن پسرت مشکل دارین؟